OTÁZKY A ODPOVĚDI

JAK POUŽÍT KONDOM?

Jednoduše se uvolni a užij si rolování! Tyhle rady vedou ke štěstí:

1. PŘED STARTEM

Nevyndávej kondom z fólie dřív, než na to vlítnete. Opatrně otevři fólii a vyjmi kondom. Při otevírání fólie a rolování dávej pozor na poškození kondomu ostrými předměty (nehty, šperky atd.). Poškozený kondom totiž může zradit. Pokud je fólie nebo kondom viditelně poškozený, kondom nepoužívej.

2. UMĚNÍ ROLOVAT

Při navlékání stiskni špičku kondomu palcem a ukazováčkem, aby v ní nezůstal vzduch. Ten by jej totiž později mohl protrhnout. Kondom vždy nasazuj na ztopořený penis, předkožka musí být plně stažená. Nikdy kondom nenatahuj, stačí jemně rolovat po jeho obvodu. Pokud se
kondom během sexu sroluje, naroluj ho hned zpátky na penis. Pokud se kondom sroluje celý, je možná poškozený. Ihned penis vytáhni a nasaď si nový kondom, než budeš pokračovat.

3. CHILL OUT

Po vyvrcholení je dobré vytáhnout penis z vagíny ještě dříve, než povadne. Kondom přitom pevně přidržuj u kořene penisu a dej pozor, aby nesklouzl.

4. PO BITVĚ

Použitý kondom vyhoď do odpadkového koše. Velmi špatný nápad je zbavit se kondomu vyhozením do toalety.

Kondom mi praskl!

To se stává i těm nejzkušenějším. Stačí, když nám o svém problému napíšeš prostřednictvím kontaktního formuláře. Pomůže, když nám do zprávy připíšeš název kondomu a číslo šarže, které je vytištěné na spodní straně balení.

Ozveme se následující pracovní den!

Jak použít lubrikant?

Nanes přiměřené množství lubrikantu na intimní partie nebo přímo na navlečený kondom. Pokud máš raději solo-play, můžeš ho použít i s erotickými hračkami.

Skvělá jízda může začít!

Jak obdržím svou zásilku?

Posíláme přes Zásilkovnu, GLS, DPD a Českou poštu.

Při doručení na výdejní místo Zásilkovny tě po zaplacení objednávky přesměrujeme k výběru Zásilkovny v tvém okolí. Všechny pobočky najdeš na zasilkovna.cz/pobocky

A neboj! Doručujeme v diskrétním balení, takže nikdo nebude mít ani tušení, že si domů neseš krabici plnou kondomů!

Jaké platby akceptujete?

Objednávku můžeš zaplatit platební kartou nebo si ji nech poslat na dobírku.